Trilobit Beroun 2011 – hodnocená díla

V rámci ročníku 2011 hodnotila porota celkem 52 audiovizuálních děl:

  1. V očích smrt, režie Zora Cejnková
  2. Králíkova čítanka, režie Milada Sukdoláková ml., Lubomír Dušek
  3. Ptáčata aneb nejsme žádná béčka, režie Ladislav Cmíral, Kamila Zlatušková
  4. Škola princů, režie Roman Vávra
  5. Anděl, režie Karel Janák
  6. Nesvatbov, režie Erika Hníková
  7. Divadlo Svoboda, režie Jakub Hejna
  8. I am Like a Tiger, režie Tomáš Škrdlant
  9. Klíč / cyklus, díl 11/2011 - Jsem snad blázen jen, režie Miloslav Kučera
  10. Klenba života, režie Marie Šandová
  11. Neviditelná pomoc, režie Jaroslav Hovorka
  12. Krev a pýcha, režie Petr Kotrla
  13. Po stopách třetího odboje /cyklus, díly: Vzpoura na konci světa, režie Marcel Petrov Šest vysílaček, režie Petra Všelichová
  14. Ztracené adresy /cyklus, díl Kristiánov, režie Jakub Tabery
  15. Sir Charles, thank you, děkujeme… , režie Rudolf Chudoba
  16. Em a On, režie Vladimí Michálek
  17. Venku, režie Veronika Sobková
  18. Rock života, režie Jan Gogola ml.
  19. Generace Singles, režie Jana Počtová
  20. Neznámí hrdinové /cyklus, díl Svetozar Nevole - Ukryt za mřížemi, režie Miloslav Kučera
  21. Bludičky, režie Irena Pavlásková
  22. Králík Fiala /cyklus, 6. díl - Na Špicberkách to zebe, režie David Súkup
  23. Heydrich – konečné řešení, režie Jiří Fiedor, Václav Křístek, Jiří Podlipný, Robert Sedláček, Pavel Štingl, Roman Vávra, Zdeněk Všelicha
  24. Akta Vladimír Krajina, režie Pavel Kačírek
  25. Africa Obscura, režie Jan Svatoš
  26. Sny o tátovi, režie Josef Císařovský
  27. Středoevropan Eduard Goldstücker, režie Jolana Matějková
  28. Tarbíci /cyklus, režie Bára Dlouhá
  29. Ztracené adresy /cyklus, díl Vařákovy paseky, režie Jakub Tabery
  30. Micimutr, režie Vít Karas
  31. Helga L-520, režie  Miloš Zvěřina
  32. Rodina je základ státu, režie Robert Sedláček
  33. Banderovci, režie Aleš Koudela
  34. Ta naše povaha česká /cyklus, 18. díl - Mor korupce, režie Aleš Koudela
  35. Doktor pro zvláštní případy, režie Ivan Pokorný
  36. Fenomén Mucha, režie Petra Všelichová
  37. Můj otec George Voskovec, režie Libuše Rudinská
  38. Nic proti ničemu, režie Petr Marek
  39. Dům, režie Zuzana Liová
  40. Hlava-ruce-srdce, režie David Jařab
  41. Děti 50. let /cyklus, režie:  Jestřábová, Borecká, Oraský, Kroupová, Černá, Dzurenková, Tuka, Kratochvíl, Hátle, Mlynarič, Kostková, Křen
  42. Odcházení, režie Václav Havel
  43. Alois Nebel, režie Tomáš Luňák
  44. Přežít svůj život, režie Jan Švankmajer
  45. Přidej se! / cyklus, díl Nízkoenergetický dům, režie Zdeňka Jelenová
  46. Nedej se! /cyklus, díl Blokáda, režie Soňa  Gőblová
  47. Pod sluncem tma, režie Martin Mareček
  48. Na dohled, režie Andrea Slováková
  49. Cigán, režie Martin Šulík
  50. Mrtvá trať, režie Šimon Špidla
  51. Šestnáct hadů na hlavu, režie Marián Polák
  52. Příběhy slavných /cyklus, díl Poslední romantik – Eduard Kohout, režie Ondřej Kepka